آخرین اخبار : 

SilverLight

سورس پروژه ساعت دیجیتالی به زبان سیلورلایت

2323

پروژه برای دوست داران Silverlight اماده کردیم که امید وارم مفید باشه و استفاده کنند این پروژه که به همراه سورس کامل از سایت پروژه دانشجویی منتشر شده است یک ساعت دیجیتالی هستش که با گرافیکی بالا و انیمیشن خاصی برای شما اماده کردیم.این پروژه در محیط سی شارپ طراحی و کد نویسی شده است.منتظر پروژه جدید سیلورلایت باشید.

دانلود سورس پروژه تولید بارکد به زبان silverlight

3

پروژه ای از سیلورلایت برای شما دوستان اماده کردم که پروژه بسیار کاربردی و جالب هستش با استفاده از این پروژه که به همراه سورس کامل از پروژه دانشجویی منتشر شده است میتوانید تولید بارکد کنید به این صورت که عدد را وارد کرده و پروژه به صورت خودکار بارکد مربوط به ان عدد را تولید میکند.پیشنهاد میکنم دوستانی که با  silverlight کار میکنند دانلود کنند.

سورس جستجو تصویر به زبان SilverLight به همراه سورس کامل

2

یک پروژه کامل حرفه ای براتون اماده کردم که به زبان سیلورلایت نوشته شده است و به همراه سورس کامل از پروژه دانشجویی  برای دانلود قرار گرفته است.این پروژه یک پروژه جستجو تصویر هستش که به زبان SilverLight و در محیط ویژوال استیدو ۲۰۱۰ طراحی و کد نویسی شده است.دوستان زیادی درخواست پروژه SilverLight را داده بودن که سعی می کنیم بهترین ها را برای شما انتخاب کنیم و روی سایت قرار بدیم.از اینکه ما را یاری میکنید متشکریم.

دانلود پروژه مدیا پلیر طراحی شده با سیلورلایت

1

فناوری SilverLight با سروصدای فراوان، حضور خود را در عرصه وب و اینترنت اعلام نموده است و شرکت قدرقدرتی همچون مایکروسافت را به عنوان پشتیبان خود دارد. در همین رابطه، دو تن از نویسندگان ماهنامه، جناب آقایان ابراهیم حیوری و مهرداد مقدسی، دو مطلب جداگانه و اختصاصی برای این شماره تهیه نموده* بودند. ضمنا از آنجایی که انتشار جداگانه هر یک از این دو مطلب، احتمالا باعث بروز ابهاماتی می شد، تصمیم بر این گرفته شده که هر دو مطلب، در قالب یک مقاله تکمیلی و به عنوان دو بخش لازم و ملزوم یکدیگر و البته هر یک از زاویه ای، در قالب یک نوشتار، تقدیم شما عزیزان شوند.
 به همین خاطر در بخش نخست مقاله که به قلم آقای حیوری می باشد، با مفاهیم و اصول این فناوری آشنا می شویم و در بخش دوم که به قلم آقای مقدسی به نگارش درآمده است، در واقع جزئیات و چکیده ای از آنچه بیان شد، به صورت دقیق تر و فنی تر، تقدیم می شود. امید اینکه این مجموعه نوشتاری، مورد پسند شما عزیزان قرار گیرد.

دانلود پروژه فروشگاه آنلاین موبایل با سورس و برنامه به همراه مستند سازی کامل